   


Osteoartrito gydymas APS (autologinių proteinų injekcijomis)
Ar patiriate kelio skausmą?

​Kelio skausmas yra bendras simptomas, kurį patiria visų amžiaus grupių žmonės. Jį gali sukelti trauma arba jis gali sustiprėti per laiką. ​Kelis yra lankstaus sąnario tipas, kurį sudaro blauzdikaulis, šlaunikaulis ir kelio girnelė. Kelio sąnario kaulų galai padengti kremzle, kietu, tepaliniu audiniu, padedančiu užtikrinti sklandų, beskausmį sąnario judėjimą. Jei kelio skausmas per laiką sustiprėja, to priežastis gali būti artritas. Artrito simptomai yra skausmas, patinimas arba sąnario sustingimas ir jie gali pasireikšti dėl uždegimo. Jungtinėje Karalystėje 98 % pradinių kelio sąnario pakeitimo procedūrų atliekamos dėl osteoartrito.

​Kas yra osteoartritas (OA)?

​OA yra dažniausiai pasitaikantis artrito tipas ir jis dažniausiai paveikia kelio sąnarį. Osteoartritas – tai per laiką sąnariui daroma žala. Normalaus sąnario kremzlė užtikrina kaulų apsaugą. Dėl nusidėvėjimo arba traumos kremzlės sluoksnis gali tapti plonesnis arba nusitrinti, dėl ko gali atsirasti kelio skausmas. Laikui bėgant skausmas didėja, nes kremzlė nusidėvi, o kaulai ima trintis vienas į kitą. Osteoartritas neigiamai paveikia gyvenimo kokybę, nes sukelia skausmą, apriboja judėjimo galimybes, sumažina laisvę dirbti ir savivertę.
​Kokios yra OA stadijos?

​OA simptomai gali būti nuo labai silpnų iki labai sunkių ir jie dažnai apriboja jūsų kasdienę veiklą.
Ankstyvoji - kremzlė pradeda nusidėvėti. Simptomai paprastai yra silpni ir gali apimti skausmą, kuris atsiranda ir išnyksta.
Vidurinioji - sąnarių skystis gali prarasti gebėjimą sutepti ir apsaugoti paveiktą sąnarį. Galite justi didesnį skausmą ir gali būti sunku judėti.
Vėlyvoji - kremzlės sritys gali visiškai nusidėvėti, todėl kaulai gali imti trintis vienas į kitą. Galite justi stiprų skausmą.

​ „nSTRIDE“ APS

​Prasidėjus OA skausmui, jį sunku numalšinti. „nSTRIDE“ APS yra novatoriška autologinė (iš jūsų pačių organizmo) terapija, skirta skausmui malšinti** ir kremzlės degradacijos bei kelio būklės blogėjimo progresui sulėtinti.*

​„nSTRIDE“ APS apdoroja jūsų pačių kraują, kad būtų gautas išties naujas produktas. Unikalus gautas produktas  suleidžiamas tiesiogiai į kelio sąnarį, kur jis paskirsto naudinguosius ir geruosius baltymus. Atlikus laboratorinius tyrimus, nustatyta, kad šie gerieji baltymai, skirtingai nei įprastos terapijos, stabdo ir sulėtina kremzlės degradacijos procesą, pašalindami pagrindinę OA kelio skausmo priežastį.*
​• Reikšmingai sumažina su kelio OA susijusį skausmą.** • Reikšmingai pagerina OA sergančio asmens kelio sąnario mobilumą.** • Stimuliuoja kremzlės ląstelių dauginimąsi.* • Stabdo kremzlės nykimo procesą.* • Sulėtina kremzlės degradacijos procesą.* • Terapija taikoma priežiūros paslaugų teikimo vietoje.
​• Viena injekcija.

​* Ląstelių kultūros tyrimai nebūtinai rodo klinikinius rezultatus ** Su gyvūnais atlikti tyrimai nebūtinai rodo klinikinius rezultatus.
Už „nSTRIDE“ APS slypintis mokslas
​1. Osteoartrito paveiktame kelyje uždegiminiai citokiniai sukelia kelio skausmą ir kremzlės degeneraciją. Kremzlei kenkiantys uždegiminiai baltymai (citokinai) yra IL-1 ir TNFa. Siekiant sumažinti skausmą ir sulėtinti kremzlės degeneracijos procesą, šiuos bloguosius baltymus būtina sustabdyti vienu metu.
​2. Su „nSTRIDE“ APS produktu suleidžiamas didelis kiekis gerųjų baltymų (IL-1ra, sIL-1R, sTNF-RI ir sTNF- RII), kurie nusveria ir sustabdo uždegiminius citokinus (bloguosius baltymus) IL-1 ir TNF.*, todėl sumažėja skausmas ir sulėtėja kremzlės degeneracija. Atkuriama kelio pusiausvyra ir kartu į organizmą patenka anabolinių augimo faktorių (IGF-1 ir TGF-.1), teigiamai veikiančių kremzlės būklę.
​3. „nSTRIDE“ APS užtikrina puikią terapiją, dėl kurios gali sumažėti kelio sąnario skausmas, pagerėti sąnario funkcija ir sulėtėti kremzlės nykimo procesas. Ši terapija taikoma kaip nechirurginė viena injekcija, atliekama gydytojo kabinėte.
 
 info@sportotraumos.lt

 
   
© PigiosSvetaines.lt